Vnitřní látkové stínění

Toto dekorativní stínění interiéru dokáže každou místnost proměnit v útulný a moderní prostor. Chrání nejen před slunečními paprsky, ale zajišťuje soukromí Vašeho domova. Do této kategorie řadíme vnitřní látkové roletky, plisé, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie. Tento typ stínění má nejen dekorativní vlastnosti, ale můžete s jeho pomocí vyřešit i zastínění do střešních oken nebo v případě plisé i zastínění půlkruhů, kruhů či jiných atypických tvarů oken. Japonské posuvné stěny Vám umožní rozdělit místnost.

Látkové stínění vnese do interiéru originalitu

Vyberte si vzor dle vašich představ. V naší široké nabídce látek najdete jednobarevné i vzorované látky, látky technického charakteru vhodné do kanceláří, výrobních prostor či počítačových místností. Na výběr je také velké množství konstrukční provedení látkových roletek s kulatými nebo hranatými boxy o různých velikostech a v různém barevném provedení. Jednotlivé typy látkového stínění se dají ovládat ručně pomocí řetízku, šňůry, madla, táhla nebo motoricky

Výhody vnitřního látkového stínění CLIMAX:

 

  • Nejširší nabídka látkového stínění v ČR
  • Záruka 4 roky
  • Splňuje nové bezpečnostní normy závazné pro všechny výrobce a montážní firmy platné od 1. 9. 2014
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti
  • Krátké dodací termíny

Látkové roletky Beroun

Vertikální žaluzie Beroun

Plissé Beroun

Japonská posuvná stěna Beroun

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Zcela zdarma a nezávazně přijedemezaměřímepředvedeme veškeré vzorníky poradíme s nejvhodnější formou zastínění. Žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu instalujeme a dodáváme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy, konkrétně v těchto městech: Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha-západ, Praha.

KONTAKTUJTE NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU

[contact-form-7 404 "Not Found"]