PROFIL FIRMY

Firma Klimeš je rodinná firma působící v oboru stavebnictví a montáží otvorových výplní více jak 20 let. Za dobu našeho působení jsme zrealizovali mnoho vlastních, tak i externích zakázek pro naše partnery, což nám dodalo mnoho zkušeností z oboru. Naše firma se specializuje především na realizace menších zakázek, jako jsou výměny plastových oken v rodinných domech či rekonstrukce domů a bytů. Jsme schopni ovšem obsáhnout i větší realizaci, jako je například výměna plastových oken v panelovém domě, nebo kompletní rekonstrukce domu.

VIZE

Cílem naší firmy není nabízet co nejlevnější produkty, nebo lákavé služby zdarma. Nýbrž nabídnout zákazníkovi kvalitní prověřené produkty včetně veškerého servisu, montáží a souvisejících prací. Naším cílem je dodávat práci v nejvyšší možné kvalitě při dodržování vysokých standardů. Naší práce si vážíme a chceme vytvářet prostor pro dokonalé bydlení. Vždy se snažit vyhovět požadavkům zákazníka.

 • Více jak 20 let v oboru

  naše rodinná firma KLIMEŠ působí v oboru stavebnictví a montáží oken a dveří více jak 20 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností.

 • České certifikované výrobky

  dodáváme české výrobky. Plastová okna a dveře dodáváme od českého výrobce značky VORLÍČEK-PLAST®. Nákupem těchto oken získáte kvalitní český produkt a podpoříte domácí výrobce a českou ekonomiku. Všechny výrobky jsou certifikovány.

 • Záruka 10 let na plastová okna

  na plastová okna dáváme prodlouženou záruku 10 let. Na stínící techniku značky CLIMAX 4 roky. Parapety a stavební práce 2 roky.

 • Zdarma zaměření, cenové nabídky a konzultace

  veškeré zaměření, konzultace a cenové nabídky Vám zpracujeme zcela nezávazně a zdarma přímo na místě stavby.

 • Energeticky úsporná okna

  možnosti energeticky úsporných oken GEALAN, sytémy středového těsnění. Technologie IKD a STV.

 • Fungující záruční a pozáruční servis

  montáží to nekončí. Veškerý záruční a pozáruční servis řešíme operativně a v co nejkratším možném čase.

 • Návštěva výrobního závodu

  přijeďte se podívat, jak se Vaše okna vyrábějí. Ve výrobním závodě našeho partnera lze provést prohlídku výrobního závodu včetně samotné kompletace vašich oken a dveří.

 • Vždy jasné a srozumitelné cenové nabídky

  vždy jasné a srozumitelné ceny. Přehledné cenové nabídky, žádné nesmyslné slevy -50%, -60%. Naše produkty neprodáváme cenou.

 • Široká nabídka produktů

  široká nabídky produktů od jednoho dodavatele. U nás si prostě vyberete.

 • Osobní přístup k zakázkám

  osobní přístup našich pracovníků od začátku až do konce předání zakázky. Jsme časově flexibilní, proto se rádi přizpůsobíme i v odpoledních hodinách a o víkendu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ