Systémy plastových profilů od firmy GEALAN – to je rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken, dveří a rolet. Ať jde o systém dorazových nebo středových těsnění, v plošném či poloplošně odsazeném provedení – systémy profilů GEALAN vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.

PLASTOVÁ OKNA BEZ STAROSTÍ

VLEPOVANÁ SKLA

Nově svým zákazníkům nabízíme vlepená skla do křídla. Použitím této novinky náš zákazník dostává okna bez starostí se zcela novými vlastnostmi. Vlepením skla se výrazně zvyšuje ochrana proti vloupání, okenní křídla mají lepší stabilitu, snižuje se koeficient Uw a zvyšuje celkový zvukový útlum.

SPRÁVNÁ MONTÁŽ

Držíme se hesla – Kvalitní okno dělá kvalitní montáž. Montáž provádíme výhradně podle povinné technické normy ČSN 74 6077, která nařizuje použití PUR pěny jako tepelného izolantu a parotěsných a paropropustných fólií jako spojení okna s domem. Volbou této správné montáže získáte okna bez starostí.

KVALITNÍ SERVIS

Kvalitní výrobky s dlouhodobou životností vyžadují pravidelnou údržbu. O každého našeho zákazníka se postaráme, každoroční placenou garanční prohlídkou mu zajistíme okna bez starostí a navíc od nás obdrží prodlouženou záruku až na deset let.

 

 

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Plastová okna a vchodové dveře Vám zcela zdarma a nezávazně přijedemezaměřímepředvedeme veškeré vzorníky a poradíme s nejvhodnější formou výběru plastových oken a dveříPlastová okna Vám namontujeme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy, konkrétně v těchto městech: Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha-západ, Praha.

KONTAKTUJTE NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU

O jaký produkt máte zájem?

Co provádíte?

Typ budovy

Místo realizace:

Jméno/Firma (vyžadováno)

Ulice

Email (vyžadováno)

Telefon (pro lepší komunikaci a řešení detailů doporučujeme uvést tel. kontakt)

Vaše zpráva