Sítě proti hmyzu

Nejúčinnější ochrannou proti nepříjemnému hmyzu jsou bezesporu sítě proti hmyzu. Nabízíme sítě vhodné do všech typů oken či dveří. Vybrat si můžete z pevných sítí, posuvných či rolovacích. Samozřejmostí je široká barevná škála rámů, které si můžete sladit s barvou vašich oken.

Už žádný obtěžující hmyz ve Vašich domovech!

Pro výrobu sítí proti hmyzu používáme kvalitní síťovinu z poplastovaného sklolaminátového vlákna s vysokou odolností a životností. Vybrat si můžete z barvy šedé, černé nebo transparentní. V naší nabídce najdete také protipylovou síťovinu vhodnou pro alergiky a místa s vysokým výskytem prachu. Domácnosti s domácími mazlíčky ocení zesílenou síťovinu a možnost instalace průlezu pro kočky a psy.

Výhody sítí proti hmyzu CLIMAX:

  • Nejširší nabídka systémů v ČR
  • Záruka 4 roky
  • Konstrukce v různých barevných provedeních
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti
  • Krátké dodací lhůty

pevné sítě proti hmyzu Beroun

posuvné sítě proti hmyzu Beroun

Okenní síť proti hmyzu Beroun

 

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Zcela zdarma a nezávazně přijedemezaměřímepředvedeme veškeré vzorníky a poradíme s nejvhodnější formou zastínění. Žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu instalujeme a dodáváme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy, konkrétně v těchto městech: Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha-západ, Praha.

KONTAKTUJTE NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU

[contact-form-7 404 "Not Found"]