Stavby a rekonstrukce

Provádíme základní zednické práce jako je zdění, omítání nebo pokládání obkladů a dlažeb. Práce zhotovujeme na základě podkladů zadavatele. Vyzdívky, úpravy otvorů, drobné práce spojené v rámci výměny oken atd. Rekonstrukce domů, bytů a komerčních prostor.

Montáž sádrokartonů

Půdní vestavby, příčky, podhledy, minerální podhledy, akustické podhledy a příčky. Půdní vestavby provádíme konstrukčními prvky doporučenými v projektové dokumentaci.

 

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje vybourání a odvoz starého jádra, výstavbu jednotlivých příček, vybudování nového vodovodního a odpadového řadu, úpravu elektroinstalace, pokládku nových obkladů a dlažeb, včetně finálního osazení sanitou.

Malířské práce

Zajišťujeme veškeré malířské práce v interiérech i exteriérech. Od prvotního návrhu, přes míchání barev, samotné malování a drobné dekorační práce, až po následný úklid. Výmalbu provádíme jak v kvalitní bílé barvě s vysokou krycí schopností a odolné proti otěru za sucha, tak i v nejmodernějších odstínech různých barev dle přání zákazníka.

Na základě podkladů a požadavků vypracujeme podrobný položkový stavební rozpočet. Zcela zdarma a nezávazně přijedemezaměříme  a poradíme s nejvhodnější formou průběhu výstavby. Stavební práce provádíme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy, konkrétně v těchto městech: Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha-západ, Praha.

KONTAKTUJTE NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU

O jaký produkt máte zájem?

Co provádíte?

Typ budovy

Místo realizace:

Jméno/Firma (vyžadováno)

Ulice

Email (vyžadováno)

Telefon (pro lepší komunikaci a řešení detailů doporučujeme uvést tel. kontakt)

Vaše zpráva