STÍNÍCÍ TECHNIKA

Venkovní žaluzie Beroun

Venkovní žaluzie představují v dnešní době nejmodernější a nejefektivnější způsob zastínění oken vašeho domova. Nabízí výběr ze široké škály barev i tvarů, k dispozici je ruční nebo motorické ovládání.

Venkovní rolety

Jsou tradičním venkovním stíněním oken. Hliníkové nebo plastové lamely tvoří roletový pancíř, který se navíjí do boxu a je vedený v bočních lištách. Na výběr je buď ruční, nebo motorické ovládání.

Markýzy

Markýzy patří v současnosti k nejoblíbenějším způsobům zastínění teras nejen vašich domovů, ale také zahrádek restaurací a kaváren.

Vnitřní žaluzie Beroun

Otravují Vás při práci ostré sluneční paprsky? Pak se nabízí bezesporu nejpoužívanější a nejznámější způsob stínění interiérů v podobě vnitřních žaluzií.

Látkové stínění

Toto dekorativní stínění interiéru dokáže každou místnost proměnit v útulný a moderní prostor. Chrání nejen před slunečními paprsky, ale zajišťuje soukromí Vašeho domova.

Sítě proti hmyzu Beroun

Nejúčinnější ochrannou proti nepříjemnému hmyzu jsou bezesporu sítě proti hmyzu. Nabízíme sítě vhodné do všech typů oken či dveří.

 

 

Žaluzie horizontální, vertikální, venkovní žaluzie, venkovní rolety, markýzy a další stínící techniku dodáváme a montujeme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy. Konkrétně ve městech Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha – západ, Praha.

KONTAKTUJTE NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU

O jaký produkt máte zájem?

Co provádíte?

Typ budovy

Místo realizace:

Jméno/Firma (vyžadováno)

Ulice

Email (vyžadováno)

Telefon (pro lepší komunikaci a řešení detailů doporučujeme uvést tel. kontakt)

Vaše zpráva