Venkovní rolety

Jsou tradičním venkovním stíněním oken. Hliníkové nebo plastové lamely tvoří roletový pancíř, který se navíjí do boxu a je vedený v bočních lištách. Na výběr je buď ruční, nebo motorické ovládání.

Venkovní rolety v sobě skrývají řadu výhod. Objevte je i vy!

Tento léty osvědčený způsob venkovního stínění Vám umožňuje díky průduchům mezi jednotlivými lamelami větrat i při stažených roletách. Využívají se nejen jako ochrana proti slunci, ale zabraňují také úniku tepla. Další nespornou výhodou je, že venkovní rolety chrání okna před nepříznivým počasím, nárazovým deštěm a větrem, kroupami nebo UV zářením. Výrazně se tak podílí na prodloužení životnosti vašich oken. Pokud chcete mít klid na práci nebo se dobře vyspat po celou noc i na rušné ulici, pořiďte si venkovní rolety. Pomohou Vám odhlučnit vaše bydlení či kancelář. Díky venkovním roletám si můžete také zvýšit bezpečnost Vašeho domova. Uzamykatelné rolety nebo rolety s přidanými závěsy zabraňují nadzvednutí pancíře a tím představují překážku pro případně zloděje.

Výhody venkovních rolet CLIMAX:

 

  • Špičkové německé komponenty Alukon
  • Nejširší sortiment typů a barev v ČR
  • Záruka 4 roky
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti
  • Krátké dodací termíny

 

KATALOG

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Zcela zdarma a nezávazně přijedemezaměřímepředvedeme veškeré vzorníky a poradíme s nejvhodnější formou zastínění. Žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu instalujeme a dodáváme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy, konkrétně v těchto městech: Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha-západ, Praha.

1398148505_1382527005_podomitkova-roleta5

1398148506_podomitkova-roleta6

1398148507_predokenni-roleta2

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

[contact-form-7 404 "Not Found"]