Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie představují v dnešní době nejmodernější a nejefektivnější způsob zastínění oken vašeho domova. Nabízí výběr ze široké škály barev i tvarů, k dispozici je ruční nebo motorické ovládání.

Venkovní žaluzie plní více funkcí – poznejte je i Vy!

Venkovní žaluzie jsou nejen estetickým doplňkem Vašeho bydlení, ale mají zároveň funkci tepelné ochrany vašeho domu či bytu. Stažením a naklopením žaluzií můžete nejen regulovat množství denního světla v místnostech, ale především proniknutí slunečních paprsků do interiéru, což zásadně ovlivňuje teplotu uvnitř vašeho domova. Nespornou výhodou venkovních žaluzií je, že Vám umožňují větrat, i když jsou zatažené. Pomáhají Vám šetřit náklady za topení či klimatizaci.

Výhody venkovních žaluzií CLIMAX:

  • Výběr z pěti tvarů lamel¨o různých velikostech
  • Nejširší barevná škála lamel v ČR obsahující 25 barev
  • Záruka 4 roky
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti
  • Krátké dodací termíny

.

1381989514_venkovni-zaluzie6_z90

1381989513_venkovni-zaluzie5_c80

1381989512_venkovni-zaluzie2_z90

Nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Zcela zdarma a nezávazně přijedemezaměřímepředvedeme veškeré vzorníky a poradíme s nejvhodnější formou zastínění. Žaluzie, rolety, markýzy a sítě proti hmyzu instalujeme a dodáváme v rámci celého Středočeského kraje a Prahy, konkrétně v těchto městech: Beroun, Králův Dvůr, Hořovice, Zdice, Kladno, Slaný, Rudná, Dobříš, Příbram, Praha-západ, Praha

KONTAKTUJTE NÁS S NEZÁVAZNOU POPTÁVKOU

[contact-form-7 404 "Not Found"]